مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

فنوباربيتال يكي از انواع داروهاي آرام بخش و خواب آور است كه در طبقه باربيتورات‌ها قرار داشته و مكانيسزم اثر طولاني دارد. با اينكه فنوباربيتال از جمله داروهاي ضد اضطرابي است اما بيشتر در درمان تشنج فراگير تجويز مي‌شود. از آنجايي كه مصرف بيش از حد اين دارو مي‌تواند عوارض بسيار خطرناكي را به بار بياورد، هرگز اين دارو را به طور خودسرانه مصرف نكنيد و در مورد عوارض و تداخلات آن با پزشك خود مشورت نماييد. ما در اين مقاله به توضيحات بيشتري در مورد موارد مصرف، عوارض و آثار قرص فنوباربيتال پرداخته‌ايم پس تا انتها با ما همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه فنوباربيتال مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : فنوباربيتال | موارد مصرف، عوارض و اثرات قرص فنوباربيتال

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: فنوباربيتال،
موضوع:
[ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۴۸:۴۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

براي آموزش نظم به كودكان از چه روش‌هايي بايد استفاده كرد؟ آموزش نظم به كودكان را از چه سني شروع كنيم؟ تربيت درست كودك يكي از چالش‌هاي بزرگ والدين است. از طرفي كودك بايد رفتارهاي درست و غلط را ياد بگيرد و به اصطلاح منضبط شود. والدين نيز نمي‌خواهند با سختگيري شديد به روحيه كودكشان آسيب بزنند. ناآگاهي والدين از روش‌هاي صحيح تربيتي، باعث ايجاد مشكلات رفتاري فراوان در كودك مي‌شود. اين مسئله مي‌تواند براي خانواده به شدت دردسرساز باشد و در آينده تبعات شديدتري به همراه داشته‌باشد. در اين مقاله درباره روش‌هاي آموزش نظم به كودكان جهت كنترل رفتارهاي نامطلوب و افزايش رفتارهاي مطلوب كودكان صحبت كرده‌ايم. پيشنهاد مي‌كنيم مقاله تربيت كودك را نيز مطالعه كنيد.

تماس با مشاوره روانشناسي

 

 

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: آموزش نظم به كودكان،
موضوع:
[ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۱۸:۳۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

پرش فكر به چه معناست؟ شايد برايتان پيش آمده باشد كه فراموش كنيد وسايل خود را كجا گذاشته‌ايد يا هنگام گفت و گو در افكار خود غرق شويد، رشته كلام را از دست بدهيد و قرارهاي خود را فراموش كنيد.  چند شغله بودن، وسواس فكري، افزايش وظايف و مسئوليت‌ها در خانه و خانواده مي‌تواند باعثعدم تمركز يا پرش فكر در افراد شود. گاهي قرار گرفتن تحت فشار عصبي يا استرس باعث مي‌شود، افكار مختلف يا خاطرات به ذهن شما هجوم بياورند و در اين حالت تمركز خود را از دست مي‌دهيد. عدم تمركز در برخي از افراد ممكن است به دليل وجود اختلال در آن‌ها باشد ولي در افراد عادي نيز ديده مي‌شود. آگاهي از علل حواس پرتي و پرش افكار به شما كمك مي‌كند تا راهكارهاي بهتري را براي كاهش آن‌ها و افزايش تمركز به كار ببريد.

براي دريافت مشاوره در زمينه عدم تمركز و پرش فكر مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : عدم تمركز و پرش فكر

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: عدم تمركز و پرش فكر،
موضوع:
[ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۰۷:۱۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تاثير موسيقي بر مغز انكار ناپذير است. گاه منجر به پرورش غم و افسردگي مي‌شود و گاه نشاط و شادي را به وجود انسان مي‌بخشد. موسيقي همواره بخش مهمي از فرهنگ هر جامعه در طول زمان بوده است. در جشن‌هاي ملي و محلي، ورزش‌هاي باستاني، حتي آيين‌هاي مذهبي و ديني ما، موسيقي بخش مهمي را شامل مي‌شود. موسيقي مي‌تواند احساسات انسان را در حالات شادي و غم، در تنهايي و جمع، در جشن عروسي و عزا تحت كنترل گرفته و ميزان تأثير آن‌ها را چند برابر كند. تأثيرات موسيقي به قدري است كه گاه از آن براي درمان برخي بيماري‌ها همچون اوتيسم استفاده مي‌كنند چرا كه سلامت روان را بهبود مي‌بخشد. آگاهي از اين تأثيرات به شما كمك مي‌كند تا در انتخاب موسيقي و گزينش اطلاعات شنيداري كه وارد مغز خود مي‌كنيد، دقت بيشتري به خرج دهيد. براي كسب اطلاعات در زمينه سلامت روان كليك كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه تاثير سبك‌هاي موسيقي بر مغز مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : تاثير موسيقي بر مغز | اثرات و فوايد موسيقي بر روي مغز كشف شد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تاثير موسيقي بر مغز،
موضوع:
[ ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۳۳:۰۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آموزش رياضي به كودكان براي بسياري از پدر و مادرها دشوار است. آن‌ها اغلب مي‌خواهند دانش رياضي را به زبان ساده و قابل فهم براي كودك خود بيان كنند و به شيوه‌اي به او آموزش دهند كه باعث خستگي و احساس بي‌حوصلگي نشود. با اين حال اين كار هميشه آسان نيست و در بسياري از موارد پدر و مادرها با بي‌علاقگي و بازيگوشي فرزندشان مواجه مي‌شوند. با اين حال راهكارهايي وجود دارد كه مي‌تواند در اين زمينه به شما كمك كند و تسهيلگر يادگيري فرزندتان باشد. ما در ادامه به چند مورد از مهم‌ترين راهكارها در اين زمينه اشاره كرده‌ايم پس تا انتها با ما همراه باشيد. همچنين خوب است مقاله بهترين روش هاي تربيت كودكان را نيز مطالعه كنيد.

تماس با مشاوره روانشناسي

 

 

منبع : آموزش رياضي به كودكان | 5 روش جالب براي آموزش رياضي به كودكان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: آموزش رياضي به كودكان،
موضوع:
[ ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۲۳:۲۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آمپول ميدازولام چيست و چه كاربردي دارد؟ ميدازولام يكي از انواع داروهاي بيهوشي است كه در گروه بنزوديازپين‌ها قرار دارد. از اين دارو معمولاً در جراحي‌هاي خفيف و يا همان عمل‌هاي سرپايي استفاده مي‌شود. از آنجايي كه بنزوديازپين‌ها آرام بخش هستند اين دارو مي‌تواند تأثيرات ضد اضطرابي نيز داشته باشد و منجر به تسكين بيمار شود. افرادي كه به هر نحوي مجبور به استفاده از اين دارو هستند بايد با موارد مصرف، عوارض و اثرات آن آگاهي داشته باشند تا در صورت بروز مشكل بتوانند هرچه سريع‌تر اقدام كنند. در ادامه به بررسي بيشتر اين دارو خواهيم پرداخت.

براي دريافت مشاوره در زمينه ميدازولام مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

منبع : ميدازولام | موارد مصرف، عوارض و اثرات داروي ميدازولام

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ميدازولام،
موضوع:
[ ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۱۵:۲۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ترس از سوسك به نوعي ترس شديد، مداوم و غير منطقي از هر سوسك گفته مي‌شود؛ فرد مبتلا به فوبيا در مواجهه با منبع ترس خود، واكنش‌هاي شديد نشان مي‌دهد. در اين نوع فوبيا، فرد حتي با ديدن عكس و نقاشي سوسك و يا تصور كردن آن در ذهن خود دچار اضطراب و استرس مي‌شود. ممكن است از موقعيت ترس‌آور فرار كند و يا علائم و نشانه‌هاي فيزيكي مانند تپش قلب، شوكه شدن و خشك شدن بدن، تعريق و لرزش بدن در او بروز پيدا كنند. اما علت ابتلا به اين اختلال چيست؟ چرا برخي افراد از حيوانات مي‌ترسند؟ آگاهي دقيق از نشانه‌ها و علل ريشه‌اي به شما كمك مي‌كند تا راحت‌تر با ترس‌هاي خود كنار بياييد و به درمان آن‌ها بپردازيد. براي كسب اطلاعات در زمينه انواع فوبيا كليك كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه تشخيص و درمان فوبيا مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ترس از سوسك،
موضوع:
[ ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۰۳:۱۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

با توجه به شيوع بيماري كرونا آگاهي از آدرس بيمارستان ها و مراكز درماني كرونا در شهرهاي مختلف كشور از اهميت بسزايي برخوردار است. كرونا ويروسي است كه هنوز داروي خاصي براي درمان آن كشف نشده است. اين ويروس قابل انتقال به ديگران است، علائمي شبيه به سرماخوردگي و آنفولانزا دارد اما لازم است تا فردي كه به اين ويروس مبتلا است در بيمارستان يا خانه قرنطينه شود تا ضمن بهبود اين بيماري، موجب سرايت آن به ديگران نيز نشود. در تهران و ساير شهرهاي ايران مراكز و بيمارستان‌هايي وجود دارند كه براي نگهداري از افراد مبتلا به ويروس كرونا اختصاص يافته‌اند. در ادامه به معرفي بيشتر ويروس كرونا و بيمارستان‌هايي كه براي اين ويروس در نظر گرفته شده‌اند مي‌پردازيم.

 

منبع : آدرس بيمارستان ها و مراكز درماني كرونا در شهرهاي مختلف كشور

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۳۰:۰۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

دروغگويي نوجوان يكي از مهم‌ترين مسائلي است كه منجر به تنش و تعارض با والدين مي‌شود و بي‌اعتمادي هرچه بيشتر را رقم مي‌زند. نوجواني به خودي خود معمولاً دوره‌ پر چالشي براي والدين و فرزندان است چرا كه كودكان ديروز در حال تلاش براي رفتار كردن همانند يك بزرگسال هستند و در اين راه با خطاهاي متعددي روبه‌رو مي‌شوند. در اين ميان دروغگويي نوجوان مي‌تواند دشواري اوضاع را دو چندان كرده و پدر و مادرها را دچار احساس سردرگمي و ناتواني مي‌كند. اگر فرزند شما نيز در اين سنين عادت به دروغگويي پيدا كرده و مي‌خواهيد درباره علل اين رفتار و نحوه مقابله با آن اطلاعات بيشتري كسب كنيد تا انتهاي اين مطلب با ما همراه باشيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه دروغگويي نوجوان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

 

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: دروغگويي نوجوان،
موضوع:
[ ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۲۰:۴۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ترس از پرنده يا Ornithophobia به نوعي ترس شديد، مداوم و غير منطقي از هر نوع پرنده گفته مي‌شود؛ فرد مبتلا به فوبيا در مواجهه با منبع ترس خود، واكنش‌هاي شديد نشان مي‌دهد. در اين نوع فوبيا، فرد حتي با ديدن عكس و نقاشي پرنده و يا تصور كردن آن در ذهن خود دچار اضطراب و استرس مي‌شود. ممكن است از موقعيت ترس‌آور فرار كند و يا علائم و نشانه‌هاي فيزيكي مانند تپش قلب، شوكه شدن و خشك شدن بدن، تعريق و لرزش بدن در او بروز پيدا كنند. اما علت ابتلا به اين اختلال چيست؟ چرا برخي افراد از حيوانات مي‌ترسند؟ آگاهي دقيق از نشانه‌ها و علل ريشه‌اي به شما كمك مي‌كند تا راحت‌تر با ترس‌هاي خود كنار بياييد و به درمان آن‌ها بپردازيد. براي كسب اطلاعات در زمينه انواع فوبيا كليك كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه تشخيص و درمان فوبيا مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ترس از پرنده | علل، نشانه ها و نحوه درمان فوبياي پرنده

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ترس از پرنده،
موضوع:
[ ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۱۲:۱۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر