مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

درست انتقاد كردن، يك مهارت بسيار مهم است كه اگر همه ياد بگيرند، تقريبا نيمي از سوءتفاهم‌ها يا مشكلات بين افراد و زوجين برطرف مي‌شود. يك ارتباط موثر و موفق زماني رخ مي‌دهد كه شما بتوانيد در تعاملات تان باعث پيشرفت خود و طرف مقابل تان بشويد. انتقاد، مي‌تواند مخرب يا سازنده باشد. گاهي با وجود سازنده بودن، به درستي بيان نمي‌شود و گاهي هم انتقادهاي مخرب در پوششي لطيف، فرد را خرد مي‌كند. بايد بدانيد كه با يك انتقاد بي جا و نادرست، ممكن است يك شخص و آينده او را تحت تاثير قرار دهيد و يا همين بلا سر خودتان بيايد. بنابراين براي آن كه كلام شما موثر و سازنده باشد، اصول انتقاد كردن را در ادامه مطلب مطالعه نماييد. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه انتقاد كردن سازنده مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : چگونه از ديگران انتقاد كنيم؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۳۶:۳۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

بيماري‌ام اس يا تصلب بافت چندگانه يك بيماري مزمن و طولاني مدت است كه كاركرد مغز، نخاع و اعصاب چشم شما را تحت تاثير قرار مي‌دهد. در نتيجه مشكلاتي در بينايي، تعادل، كنترل عضلات و ساير اندام‌هاي بدن ايجاد مي‌شود. اين آثار براي هر كسي متفاوت است. برخي افراد علائم خفيف داشته كه حتي نيازي به درمان ندارند. اما در برخي ديگر شدت بيماري به قدري است كه از انجام كارهاي روزانه خود باز مي‌مانند. در بيماري ام اس سيستم ايمني بدن كه وظيفه محافظت در برابر ميكروب‌ها و ويروس‌ها را دارد، به بافت ميلين (بافت چرب محافظ رشته‌هاي اعصاب) حمله مي‌كند. علل متفاوتي براي بروز اين مشكل در سيستم ايمني ذكر شده است. در ادامه مطلب بيشتر درباره علل، نشانه‌ها و درمان بيماري ام اس پرداخته ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه بيماري ام اس (اسكلروز چندگانه) مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : بيماري ام اس (MS) | نشانه ها، علل و درمان بيماري ام اس

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: بيماري ام اس،
موضوع:
[ ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۲۰:۳۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ترس از راه رفتن كودك آن هم زماني كه والدين متوجه مي‌شوند همسن‌هاي فرزندشان خيلي وقت پيش توانسته‌اند راه بروند، تبديل به موضوعي جدي و نگران كننده براي والدين مي‌شود. براي از بين بردنترس از راه رفتن در كودك تان ابتدا بايد علت بروز آن را جويا شويد. اگر هيچ نوع مشكل جسماني وجود نداشته باشد، پس بايد كودك را از نظر رواني ارزيابي كرد. اما چگونه كودكي كه قادر به فهم مسائل نيست، در همين سنين طفوليت آسيب رواني مي‌بيند؟ شايد نوباوگان توانايي درك و شناخت مسائل را مانند بزرگسالان نداشته باشند، اما آن‌ها نيز داراي بعد رواني بوده و استرس‌ها و محيط زندگي مي‌تواند بر آن‌ها نيز تاثير بگذارد. نگراني‌هاي بيش از حد يا بر عكس بي توجهي والدين به مسائل فرزندان سلامت رشدي آن‌ها را تحت تاثير قرار مي‌دهد. در ادامه بيشتر درباره ترس از راه رفتن كودكان توضيح خواهيم داد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه ترس از راه رفتن كودك مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265تماس بگيريد.

 

منبع : علل و درمان ترس از راه رفتن كودكان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۰۵:۳۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

شكل گيري دلبستگي در كودكان زير دو سال از اهميت ويژه اي برخوردار است. چرا كه دلبستگي اوليه به مراقب بر سلامت هيجاني كودك در بزرگسالي به طور مستقيم تاثير مي‌گذارد. دلبستگي فرآيند برقراري و حفظ يك پيوند عاطفي است كه با والدين يا مراقب اوليه ايجاد مي‌شود، اين فرآيند معمولا از 6 ماهگي به بعد شكل مي‌گيرد و براي كودك امنيتي ايجاد مي‌كند كه اساس كشف و يادگيري دنياي او مي‌شود. دلبستگي كودك با مراقب اوليه تضمين كننده كيفيت روابط بعدي فرد با مراجع قدرت و همسالانش مي‌شود و به تنظيم هيجاني كودك در سال‌هاي بعدي زندگي كمك شاياني مي‌كند. در اين مقاله به طور كلي پديده دلبستگي در كودكان زير دو سال را شرح مي‌دهيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه  دلبستگي كودكان زير دو سال مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265تماس بگيريد.

 

منبع : اهميت و پرورش دلبستگي كودكان زير دو سال

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۰۵:۱۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

دندان قروچه در كودكان يا بروكسيزم (bruxism)، يكي از اختلالات شايع در ميان كودكان قبل از سن مدرسه مي‌باشد. اين رفتار چه در خواب و چه در بيداري نشانه اي از اضطراب و استرس‌هاي شديد كودك است. برخي والدين زماني كه متوجه دندان قروچه در كودك خود مي‌شوند، با برخوردي نامناسب ريشه‌هاي اضطراب را در كودك گسترش داده و او را بيشتر در معرض ابتلا به ديگر اختلالات قرار مي‌دهند. اما اگر علت دندان قروچه در كودك خود را بدانيد راحت‌تر مي‌توانيد راهي براي حل آن پيدا كنيد. بنابراين پيش از آن كه شرايط را براي فرزندتان دردناك بكنيد، با خواندن اين مقاله و دريافت مشاوره سلامت كودك تان را تضمين كنيد. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مشكلات كودكان مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : علت و راه هاي درمان دندان قروچه كردن كودكان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۰:۱۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

والدين و معلمان با كاهش اضطراب امتحان در دانش آموزان مي‌توانند شاهد نتايج بهتري باشند. چرا كه در بسياري از مواقع كودكان علي رغم اينكه آمادگي بالايي براي امتحانات خود دارند، به خاطر اضطراب و استرس، عملكرد واقعي خود را نشان نمي‌دهند. استرس كودكان اغلب به خاطر ارزيابي‌ها و باورهاي غلط آن‌ها از امتحان و نتايج مربوط به آن است. دانش آموزان با اطلاع از نحوه برخورد با شرايط استرس زا مي‌توانند با ذهني روشن و اطمينان به خود وارد جلسه امتحان بشوند. حتي اگر در جلسه دچار اضطراب شدند با راهكارهايي كه در ادامه متن به آن پرداخته ايم مي‌توانند، به آرامش اوليه بازگردند.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه كاهش اضطراب امتحان مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265تماس بگيريد.

 

منبع : راه هاي كاهش اضطراب امتحان در دانش آموزان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۳۸:۵۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

با وجود شيوع پايين (4درصد كل جمعيت) و بي خطر بودن اختلال شخصيت اسكيزوتايپال نمي‌توانيم آن‌ها را به حال خود رها كنيم، پس براي درمان شخصيت اسكيزوتايپال بايد به دنبال راهي بود. اختلال شخصيت اسكيزوتايپال، موجب فشار و ناراحتي فرد در موقعيت‌هاي اجتماعي مي‌شود. اغلب اين افراد، مهارت‌هاي لازم براي شركت در فعاليت‌هاي مستمر اجتماعي را ندارند. درمان اختلالات شخصيت بسيار سخت است، چرا كه لازمه درمان، تغيير تمام ابعاد شخصيت مي‌باشد. شخصيتي كه در طي سالهاي طولاني شكل گرفته، پس طبيعتا مدت زمان زيادي براي بهبود آن نياز است. رفتارهاي ناآگاهانه و اشتباه نيز به اين اختلال دامن مي‌زند. در ادامه اين مطلب اصلي‌ترين درمان‌هاي اختلال شخصيت اسكيزوتايپال را بيان كرده ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه درمان اختلال شخصيت اسكيزوتايپال مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع :  درمان شخصيت اسكيزوتايپال

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۰۰:۳۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

قرص دراگون از جمله داروهاي ترك اعتياد است كه در مواردي توسط برخي از افراد مورد سوء مصرف قرار مي گيرد. اين دارو مي تواند پيامد هايي از جمله تشنج و حتي مرگ را به همراه خواهد داشته باشد. اعتياد به مواد اعتياد آور از بيمارهاي است كه بيمار براي رهايي از آن دست به هر كاري مي زند. در اين ميان برخي از قرص هاي ترك اعتياد با تبليغات فراوان توانسته اند جاي خود را باز كنند. بسياري اند افرادي كه به صورت ناآگانه و بدون اطلاع به مصرف اين قرص ها روي مي آورند. به همين دليل در اين مقاله قصد داريم تا شما را با قرص دراگون و عوارض و پيامد هايي كه مصرف آن براي شما به همراه خواهد داشت بيشتر آشنا كنيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه قرص دراگون مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228  و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : قرص دراگون | تداخلات دارويي، عوارض و پيامد هاي قرص دراگون

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: قرص دراگون،
موضوع:
[ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۴۰:۲۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

"يادم نمي‌آيد"، " داشتم چي مي‌گفتم؟" و جملات مشابهي كه نشان دهنده عدم تمركز است، مانند زنگ خطري شما را به جستجوي راه‌هايافزايش تمركز وامي دارند. ناتواني در تمركز به خاطر خستگي، ورود حجم عظيمي از اطلاعات و ديگر عوامل، شانس موفقيت تان را كم مي‌كند. عدم تمركز ميان دانش آموزان و دانشجويان، بازدهي تحصيلي آنها پايين آورده و به طور كلي مشكلات زيادي را در زندگي افراد به وجود مي‌آورد. بنابراين با به كارگيري روش‌هاي افزايش تمركز مي‌توانيد راهي براي برطرف كردن مشكل خود بيابيد. اما در اغلب موارد عدم توجه به علت حواس پرتي و عدم تمركز مانع از حل مساله مي‌شود، دريافت كمك از يك متخصص روند درمان را تسريع خواهد داد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه راه‌هاي افزايش تمركز مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265تماس بگيريد.

 

منبع : راه هاي افزايش تمركز

 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: راه هاي افزايش تمركز،
موضوع:
[ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۳۰:۵۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

بچه‌هاي شيطون علاوه بر شيريني كه دارند، شيطنت شان گاهي به حدي مي‌رسد كه والدين و اطرافيان را به ستوه مي‌آورد. در اين مواقع والدين نمي‌دانند چگونه با بچه شيطون خود برخورد كنند. پدر و مادران مي‌دانند شيطنت و بازي گوشي خصلت ذاتي كودكان است، اما خرابكاري‌ها و خطرات تهديد كننده باعث مي‌شود، با كودك شان برخورد كنند. اين بچه‌ها انرژي زيادي از والدين خود مي‌گيرند، پس خستگي و بي حوصلگي براي پدر و مادر بچه‌هاي شيطون امري عادي است. اما والدين مي‌توانند خيلي راحت‌تر با اين مساله كنار بيايند. سبك‌هاي فرزندپروريمناسب بچه‌هاي شيطون به والدين اين امكان را مي‌دهد كه شيطنت‌ها را به فرصتي براي خلاقيت و رشد كودك تبديل نمايند. در ادامه مطلب راهكار‌هايي را براي مقابله با بچه‌هاي شيطون ارائه داده ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه نحوه رفتار مناسب در مقابل بچه‌هاي شيطون و بازي گوش مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : با شيطنت كودكان چه كنيم؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۲۵:۳۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر