مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

مزايا و معايب ازدواج با مرد سن بالا چيست؟ چرا برخي از دختران جوان براي ازدواج با مردان مسن تمايل نشان ميدهند؟ سن يكي از ملاك‌هايي است كه مي‌تواند پيشبيني كننده يك ازدواج موفق باشد. دختران جوان به دلايل مختلف براي ازدواج با مرد سن بالا تمايل نشان مي‌دهند؛ توان مالي بالاتر، با تجربه بودن و مهارت‌هاي حل مسئله، احتمال كمتر براي خيانت. البته در مواردي نيز كه دختر به هر دليل از محبت پدري محروم باشد، احتمال جذب شدن به مردان مسن بيشتر مي‌شود. تصميمگيري براي چنين ازدواجي معايبي نيز دارد. در صورتي كه دختري پر شور و هيجان هستيد، ممكن است ازدواج با مردي مسن باعث شود در برآورده كردن نياز‌هاي جنسي يا همسو بودن با علايق شما با مشكل مواجه شويد. مشاوره قبل از ازدواج، فرصتي مناسب است تا با بررسي انگيزه‌هاي ازدواجو نيازهاي اساسي تان، بتوانيد با اطمينان بيشتري، زندگي مشترك خود را آغاز كنيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه ازدواج با مردان مسن و مشاوره قبل از ازدواج مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ازدواج با مرد سن بالا | ازدواج با مردان مسن

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ازدواج با مرد سن بالا،
موضوع:
[ ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۰۲:۳۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

اختلال دو قطبي پيشرونده در يكي از اختلالات خلقي است كه با علائم شدسد افسردگي و شيدايي با سرعت تغيير زياد بروز پيدا مي كند. فرد دوره كوتاهي از چند روز تا چند ماه شيدايي و سرخوشي را تجربه مي كند و ناگهان وارد دوره افسردگي مي شود. در دوران شيدايي بسيار فعال و سرخوش مي باشد و بسيار صحبت مي كند. در اين دوران فرد انرژي زيادي براي انجام فعاليت ها دارد. مدتي بعد گوشه گير مي شود و افكار مرگ و خودكشي به او هجوم آورده و بدون انگيزه و اميد مي ماند. اين اختلال به علل مختلف ژنتيكي و محيطي رخ مي دهد و علائم آن با دارو كنترل مي شود. در اختلال دو قطبي پيشرونده زندگي روزمره فرد كاملا مختل مي گردد. در ادامه به شرح علائم، تشخيص افتراقي و درمان اختلال پيشرونده پرداخته ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه اختلال دو قطبي پيشرونده مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : اختلال دو قطبي پيشرونده | علائم، تشخيص و درمان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۵:۱۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

مصرف آنتي بيوتيك در كودكان به دليل خطرات احتمالي آن با احتياط تجويز مي شود. ممكن است شما به دليل سرماخوردگي يا تب كودكتان قبلا به پزشك مراجعه كرده و پزشك براي فرزندتان آنتي بيوتيك تجويز كرده باشد، تا به اينجا مشكلي نيست؛ اما برخي والدين در دفعات بعدي هم كه كودكشان به همان نشانه ها دچار مي شوند، ديگر به پزشك مراجعه نمي كنند و از همان داروهاي پيشين به كودك مي دهند. در چنين شرايطي چند مشكل ممكن است به وجود بيايد، اول آنكه احتمال فاسد بودن داروها وجود دارد و دوم اين كه شما نمي توانيد به تشخيص خود به كودك دارو بدهيد. براي تشخيص زمان، نحوه و ميزان مصرف نياز به نظر متخصص داريد. براي اطلاع بيشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مصرف آنتي بيوتيك در كودكان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : مصرف آنتي بيوتيك در كودكان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۷:۱۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

اميد در زندگي يكي از اصول لازم براي موفقيت در زندگي مي باشد. اميدواري به انسان اين باور را مي دهد كه "من تحت هر شرايطي به هدفم مي رسم". اميد به زندگي يك احساس خوب و انگيزه بخش است كه باعث تحرك و ميل به رسيدن به هدف مي شود. اميد هم بر سلامت جسم و هم بر سلامت روان اثر بسيار مثبتي مي گذارد و حتي در درمان بيماري هاي صعب العلاج نيز تاثير بسياري دارد. با شيوه هاي آموزشي صحيح، مي تواناميد به زندگي را در افراد افزايش داد. در ادامه مقاله به بررسي كامل نقشاميد در زندگي مي پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه راه هاي بهبود زندگي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : اميد به زندگي | راه هاي تقويت اميد در زندگي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: اميد به زندگي،
موضوع:
[ ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۰:۱۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا مي دانيد كه نحوۀ حركات دست مي تواند حاوي پيام هايي براي طرف مقابل باشد؟ افراد در حين برقراري ارتباط اطلاعات بسيار زيادي را به صورت غير كلامي به يكديگر منتقل مي كنند. حركات چشمي، بيانات چهره اي و حركات بدن نظير حركات دست ها همگي انتقال دهنده پيام هاي مهمي هستند. آن ها مي توانند در مورد ميزان تمايل فرد به ارتباط، ميزان اعتماد به نفس، وضعيت خلقي و بسياري از موارد اين چنيني را به شما اطلاعات بدهند. كسب آگاهي درباره روانشناسي دست به شما براي ارتقاي مهارت هاي ارتباطي تان كمك بسياري خواهد كرد. در ادامه اين مطلب به صورت اختصاصي در مورد حركات دست به ارائه نكاتي پرداخته ايم كه مطالعه آن مي تواند براي شما جالب توجه باشد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه روان شناسي حالت هاي دست مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : حركات دست | روان شناسي حالت دست ها

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: حركات دست،
موضوع:
[ ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۸:۳۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

ترك خود ارضايي مانند ترك ديگر اعتياد هاي رفتاري براي بسياري از افراد كار آساني نيست. خود ارضايي به عنوان يك عادت غلط و اعتياد گونه بين تمام افراد و فرهنگ ها شايع است. هر عادت غلطي به مرور زمان مي تواند باعث اعتياد شود. خود ارضايي آسيب هاي زيادي بر روي روان و جسم فرد خواهد گذاشت. عدم توانايي در كنترل ميل به خود ارضايي باعث اختلال در عملكرد تحصيلي، خانوادگي و اجتماعي شغلي مي شود. همچنين مي تواند پيش زمينه احساس گناه، اختلالات رواني و جسمي باشد. در اين مطلب راه كار هاي مناسب براي ترك خود ارضايي در زنان و مردان را بررسي خواهيم كرد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه ترك خود ارضايي مي توانيد با مشاوران مركزمشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228  و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : راه هاي ترك خود ارضايي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: راه هاي ترك خود ارضايي،
موضوع:
[ ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۳:۵۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا زنان با اعتماد به نفس ويژگي هاي خاصي در زبان بدن خود دارند؟ امروزه با افزايش حضور زنان در اجتماع آن ها به ابزارهاي بيشتري براي برقراري ارتباطي همراه با اعتماد به نفس نياز دارند. زبان بدن يكي از قدرتمندترين ابزارها براي نشان دادن اعتماد به نفس كافي و داشتن يك ارتباط موثر است. اگر شما نيز مي خواهيد در محافل عمومي و خانوادگي خود با اعتماد به نفس بيشتري ظاهر شويد آگاهي از زبان بدن مي تواند كمك بسياري در اين زمينه به شما داشته باشد. در ادامه درباره ويژگي ظاهري زنان با اعتماد به نفس صجبت كرده ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه زبان بدن زنان با اعتماد به نفس  مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره  9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : زنان با اعتماد به نفس | ويژگي ظاهري زنان با اعتماد به نقس

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: زنان با اعتماد به نفس،
موضوع:
[ ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۵۴:۳۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

زبان بدن در سخنراني يكي از پررنگ ترين عواملي است كه باعث تفاوت در كيفيت سخنراني دو فرد مي شود. در واقع زبان بدن همان مفاهيمي است كه به صورت غير كلامي به مخاطب انتقال داده مي شود. هنگامي كه با ديگران ارتباط برقرار مي كنيد بيشتر از آنكه از طريق حرف هايتان اطلاعات را منتقل كنيد، از طريق زبان و حالت هاي بدني اين كار را انجام مي دهيد. به همين دليل آگاهي از زبان بدن اهميت بسياري دارد. به خصوص در موقعيت هايي نظير سخنراني كه مي خواهيد بيشترين ميزان تاثيرگذاري را داشته باشيد، آگاهي از زبان بدن كمك بسيار زيادي در اين زمينه به شما خواهد كرد. در ادامه به نكاتي درباره زبان بدن در هنگام سخنراني اشاره كرده ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه زبان بدن و بهبود زبان در سخنراني مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره  9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : زبان بدن در سخنراني چگونه بايد باشد؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۷:۱۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا مي دانيد هدف از زندگي چيست؟ چرا بايد زندگي هدف مند باشد؟ زندگي يك مسير طولاني است. ولي مسلما اين مسير طولاني بايد مقصدي داشته باشد و براي رسيدن به چيزي طي شود. در غير اين صورت بيهوده و بي ارزش به نظر مي آيد. هدف نقطه ايست كه هر كسي قصد رسيدن به آن را دارند و براي رسيدن به آن با آگاهي قدم بر مي دارند. بسياري از كساني كه هدف خود را از زندگي مشخص نمي كنند؛ دچار نااميدي و رخوت مي شوند. هدف هر فردي از زندگي متفاوت است. هدف برخي رسيدن به جايگاه هاي بالا و هدف برخي عاشقانه زندگي كردن و برخي نيز خدمت به ديگران است. اما واقعا براي چه بايد به اين اهداف رسيد؟ در ادامه مقاله به بررسي اهداف مختلف در زندگي مي پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه يافتن راه هاي خوشبختي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : هدف از زندگي | ليستي از اهداف زندگي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: هدف از زندگي،
موضوع:
[ ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۲۶:۲۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا مي دانيد معيارهاي ازدواج موفق چيست؟ انتخاب همسر از مهم ترين دغدغه هايي ست كه هر فرد در زندگي با آن روبرو مي شود؛ چراكه كل روند زندگي را تغيير ميدهد و انتخابي سرنوشت ساز است. آمادگي براي ازدواج در زوجين و آگاهي از معيارهاي ازدواج موفق نقش تعيين كننده اي در خوشبختي زوجين و داشتن رابطه اي پايدار ايفا ميكند. آمادگي براي ازدواج تنها به وضعيت مالي و اقتصادي محدود نمي شود و افراد بايد از لحاظ فكري و احساسي نيز براي شروع يك زندگي مشترك آماده باشند تا بتوانند ازدواج موفق را تجربه كنند. در واقع زماني كه تصميم به ازدواج مي گيريد، قبل از هر چيزي لازم است از آمادگي خود و طرف مقابل، براي داشتن معيارهاي ازدواج موفق مطمئن باشيد. در اين مقاله قصد داريم معيارهاي ازدواج موفق و آمادگي براي ازدواج را مورد بررسي قرار دهيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مشاوره قبل از ازدواج مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: معيارهاي ازدواج موفق،
موضوع:
[ ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۱۱:۴۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر