مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

يكي از عادات افراد موفق هدايت و پيشروي آن ها به سمت رشد و توسعه مي باشد. افراد موفق در زندگي و كسب كار، از هوشمندي خاصي بهره مند هستند كه اين امكان را به آن ها مي دهد تا در صورت داشتن يك تجربه ناموفق، نااميد نشوند و در صدد پيدا كردن راه ديگري براي دست يابي به هدف خود باشند، درواقع از اشتباهات خود درس مي گيرند و آن را تكرار نمي كنند. زماني كه تجربه اي ارزشمند چه بسا ناموفق را به سختي به دست مي آوريد، بهترين دستاوردي كه براي شما به همراه دارد اين است كه مي توانيد شرايط را تحليل كنيد تا دوباره مرتكب اشتباهات گذشته نشويد. جالب است بدانيد رمز پيروزي افراد موفق در زندگي همين است كه نه تنها اشتباهات گذشته خود را تكرار نمي كنند بلكه از آن ها در جهت موفقيت در زندگي، كسب و كار يا روابط خود استفاده مي كنند.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه عادات افراد موفق با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : 10 كاري كه افراد موفق هرگز دوباره انجام نمي دهند | عادات افراد موفق

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: عادات افراد موفق،
موضوع:
[ ۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۴۴:۱۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

دعواي بين زوجين گاه باعث بهبود ارتباط و سبك زندگي زن و شوهر و گاه باعث خراب تر شدن رابطه زناشويي مي شود. ارتباطي كه افراد با همسر خود در جريان زندگي مشترك برقرار مي كنند يكي از تاثيرگذارترين روابط در طول زندگي آن هاست. اين ارتباط ميزان رضايت از زندگي، سطح بهداشت و سلامت روان افراد را تحت تاثير خود قرار مي دهد. ناتواني در مديريت تعارضات و اختلاف نظرهايي كه در طول زندگي مشترك اتفاق مي افتد منجر به درگيري ها و كشمكش هاي آزاردهنده اي بين زوجين مي شود. اگر اين اختلافات و دعواها براي شما نيز دردسرساز شده است، بهتر است هر چه زودتر براي حل اختلافات خود اقدامي بكنيد. در ادامه به بررسي ابعاد مختلفدعواهاي بين زوجين مي پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه اختلاف و دعواي بين زوجين مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : دعواي بين زوجين | انواع اختلافات و دعواهاي بين زن و شوهر

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: دعواي بين زوجين،
موضوع:
[ ۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۳۶:۱۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

با فوت پدر يكي از پايه هاي مهم و اساسي زندگي و خانواده از دست مي رود. به طور كلي پدر در خانه نماد قدرت و غرور و يك تكيه گاه است كه نظم و امنيت را در خانه برقرار مي كند، در واقع روح وجودي خانواده مي باشد. تمام اين ها باعث مي شود كه مرگ پدر بر تمام ابعاد زندگي يك خانواده تاثير بگذارد. پس از مرگ پدر در خانواده مشكلاتي به وجود مي آيد كه بايد براي آن ها چاره اي انديشيد. با فوت اعضاي خانواده در واقع نقش ها جابه جا شده و يا از بين مي روند، اين تغييرات با خود آثاري را به همراه دارند. در ادامه اين مقاله به تاثير مرگ پدر بر اعضاي خانواده، كنار آمدن با غم مرگ پدر و نحوه توضيح آن به كودكان اشاره كرده ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه رو به رو شدن با فوت پدر مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : فوت پدر | راه هاي كنار آمدن با فوت پدر

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: فوت پدر،
موضوع:
[ ۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۲۸:۵۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

احترام، احساس و رفتاري است كه افراد به تناسب شايستگي هاي ديگران انجام مي دهند. احترام به مادر به عنوان كسي كه از ابتدايي ترين ثانيه هاي وجود شما همواره كنار شما بوده و براي بالندگي شما زحمت كشيده است، پر رنگ ترين نمونه احترام است كه اغلب افراد به آن پايبند هستند. تاثير و نقشي كه مادر در شكل گيري هويت افراد مي گذارد، به اهميت حفظ اين رابطه و احترام به مادر مي افزايد. شايد باور نداشته باشيد كه همه مادران در هر شرايطي، شايسته احترام هستند و به دنبال راهي براي توجيه برخي بي احترامي ها باشيد. در ادامه اين مقاله درباره اينكه چرا بايد به مادر احترام گذاشت و تحت چه شرايطي، احترام به مادر ممكن است برايتان دشوار شود را بررسي كرده ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه  احترام با مادر مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : احترام به مادر | چرا و چگونه به مادر احترام بگذاريم؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: احترام به مادر،
موضوع:
[ ۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۲۱:۴۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تنبيه كودكان حتي در خانواده هايي كه به تربيت صحيح فرزندان شان اهميت مي دهند، يك شيوه تربيتي محسوب مي شود. اما اكثر مشكلات خانواده ها در ارتباط با فرزندان شان ناشي از عدم آگاهي از شيوه هاي درست تربيتي است. هر پدر و مادري قوانين خانه و ارزش هاي اخلاقي خاصي را در نظر مي گيرند و مطابق آن تلاش مي كنند تا فرزندانشان به آن ها پايبند باشند. آن ها براي اين كار از انواع روش هاي تشويق و تنبيه استفاده مي كنند. درست است كه تشويق و تنبيه مي تواند در تغيير رفتار فرزند شما تاثير داشته باشد، اما اگر به شيوه درستي به كار رفته نشوند، اثرات مخربي بر فرزند شما خواهد داشت. درادامه اين مقاله به صورت اختصاصي به توضيحاتي درباره نحوه صحيح به كاربردن تنبيه خواهيم پرداخت.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه تنبيه كودكان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره ي 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : تنبيه كودكان | روش هاي سالم تنبيه كودكان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تنبيه كودكان،
موضوع:
[ ۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۱۴:۲۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا احساس مي كنيد دچار يكي از انواع اختلالات خواب شده ايد و به دنبال راهي براي درمان و خواب سريع هستيد؟ بايد گفت اكسيژن اساسي ترين عنصري است كه شما براي ادامه حيات به آن نياز داريد. كارايي مغز و جسم شما بسته به اكسيژن دريافتي متفاوت است. اما در تنفس چه رازهايي نهفته است؟ با يادگيري تكنيك هاي تنفس قادر خواهيد بود تا به بالاترين درصد جذب اكسيژن در هر بار تنفس برسيد كه اين امر كمك بسياري در رسيدن به آرامش روحي و جسمي شما مي كند. در اين مقاله با تكنيك تنفس 4-7-8 به شما كمك مي كنيم تا خواب سريع و راحت داشته باشند. اين تكنيك با تكرار قابليت اين را دارد كه در كمتر از يك دقيقه شما را به يك خواب دلپذير فرو ببرد و تاثير قابل ملاحظه اي در افزايش كارآيي و بازدهي تان جسمي تان بگذارد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه اختلالات خواب و روش هايي براي خواب سريع مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : خواب سريع | تكنيك هاي براي خواب سريع و راحت

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: خواب سريع،
موضوع:
[ ۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۰۷:۱۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

يكي از مهم ترين اصول تربيتي، احترام به فرزندان و بچه ها مي باشد. برخوردي همراه با احترام باعث ايجاد اعتماد به نفس و حس ارزشمندي در كودكان مي شود. والديني كه با كودكان خود با احترام برخورد مي كنند، در تربيت خود موفق ترند؛ چرا كه در اين صورت، هم احترام گذاشتن را به آنها مي آموزند و هم مورد احترام قرار مي گيرند. از طرفي به فرزندي كه احترام گذاشته مي شود، سرشار از حس عزت نفس و خود باوري مي شود كه اين احساسات در تمام طول زندگي اش با او همراه خواهد بود. در ادامه مقاله به اثرات احترام گذاشتن به فرزندان و راه هاي آن مي پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه روش هاي احترام به فرزندان و بچه ها مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : احترام به فرزندان و بچه ها

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۳:۲۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

والدين اولين كساني هستند كه وظيفه آموزش صداقت به كودكان را دارند. در گام بعدي شخصيت كودكان از ديگر اطرافيان و اولياي مدرسته تاثير مي پذيرد. دروغگويي، يكي از ويژگي هايي است كه بسياري از كودكان در سنين پايين انجام مي دهند، اين رفتار تا حدودي در برخي مراحل رشدي كودك طبيعي است. آثار و عواقب دروغ گفتن به كودكان، اهميت صادق بودن با كودكان را بيشتر مي كند. بنابراين، لازم است در مرحله اول صداقت و مفهوم آن را به كودك آموزش داده و خود نيز در عمل به حرف هايتان پايبند باشيد. گاه والدين ناخواسته دروغگويي را به كودكشان ياد مي دهند. ارتباط با يك مشاور به شما كمك مي كند تا نوع ارتباط و سبك فرزندپروري مناسب تري را اتخاذ نماييد. در ادامه به دروغ هاي رايج والدين و راهكارهايي براي جايگزيني يك رفتار مناسب تر اشاره خواهيم كرد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه نحوه آموزش صداقت به كودكان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : آموزش صداقت به كودكان | چرا بايد با كودكان صادق بود؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: آموزش صداقت به كودكان،
موضوع:
[ ۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۱۱:۱۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

گاه انگيزه زنان براي ازدواج آنطور كه بايد مورد توجه و تامل قرار نگرفته و منجر به شروع يك زندگي پر از مشكل مي شود. يكي از مهم ترين اهداف ازدواج رسيدن به آرامش است، ازدواجي كه در آن پر از سرگرداني و آشفتگي باشد؛ محكوم به شكست خواهد بود. گاه با وجود آن كه جدايي صورت نمي گيرد، زوجين چونمهارت هاي لازم براي ازدواج موفق را ندارند نمي توانند به زندگي مشترك خوبي داشته باشند. انگيره هاي ازدواج در هر دو جنس پيش از ازدواج بايد بررسي شود. زوجين مي توانند در دوران نامزدي و يا دوستي هاي پيش از ازدواج به انگيزه هاي يكديگر از ازدواج پي ببرند. در ادامه به انگيزه هاي زنان براي ازدواج و راه هايي براي رسيدن به يك ازدواج موفق پرداخته ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه انگيزه هاي زنان براي ازدواج مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : انگيزه زنان براي ازدواج

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۰۲:۳۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

احترام در خانواده يكي از اصول اخلاقي است كه مي تواند سلامت روان اعضاي خانواده را نيز تضمين كند. احترامي كه بدون اجبار صورت بگيرد و در عين حال با صميميت افراد همراه باشد، روابط سالمي را درون خانواده شكل مي دهد. اعضاي اين خانواده به خاطر عزت نفسي كه از يكديگر دريافت مي كنند مي توانند شخصيت پخته تري را پرورش دهند و در جامعه نيز تاثيرگذاري بيشتري داشته باشند. در ادامه مطلب به توضيحات جامع تري درباره لزوم احترام در خانواده آن هم در ميان تمام افراد مي پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه احترام به خانواده مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره ي9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : احترام به خانواده | منافع احترام بين اعضاي خانواده

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: احترام به خانواده،
موضوع:
[ ۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۵۳:۵۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر