مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

كانابيس ها طبقه‌اي از مواد اعتياد آور هستند كه از جمله شناخته شده ترين آن‌ها مي‌توان به ماريجوانا  و حشيش اشاره كرد. اين مواد از گياه شاهدانه تهيه مي‌شوند و به دليل توهماتي كه در افراد ايجاد مي‌كنند به عنوان مواد توهم زا نيز شناخته مي‌شوند. گياه شاهدانه از چند هزار سال پيش در چين براي كاركرد دارويي استفاده مي‌شد. امروزه نيز در برخي كشورها مصرف برخي از مشتقات شاهدانه قانوني اعلام شده است. با اين حال به دليل ماهيت توهم‌زايي و ايجاد وابستگي‌هاي شديد جسماني و رواني در افراد، مصرف آن‌ها در بسياري از كشورها ممنوع است. اگر به دنبال اطلاعات بيشتري در مورد انواع كانابيس‌ها هستيد تا پايان اين مطلب با ما همراه باشيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه مصرف كانابيس ها و مشتقات گياه شاهدانه مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : كانابيس ها (مشتقات شاهدانه، ماده مخدر گل، ماريجوانا و حشيش)

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كانابيس ها،
موضوع:
[ ۷ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۴۷:۳۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

پتيدين نوعي داروي ضد درد است كه به صورت آمپول تجويز مي‌شود. اين دارو به عنوان يكي از انواع مخدرها و در گروه شبه ترياك‌ها نيز طبقه‌بندي مي‌شود. پتيدين به دليل ساختار شيميايي آن، به شدت اعتيادآور بوده و وابستگي ايجاد مي‌كند. پزشك براي كاهش دردهاي شديد بعد از جراحي‌هاي سنگين مثل بارداري ممكن است پتيدين تجويز كند. مجاز بودن يك دارو به معناي بي‌ضرر بودن آن نيست. بنابراين هم براي مصرف و هم ترك آن بايد تحت نظر متخصص باشيد. اغلب بيماران بعد از تجويز داروهاي خانواده ترياك به آن‌ها وابستگي پيدا كرده و دچار معضلات اعتياد مي‌شوند. با آگاهي از موارد مصرف صحيح داروها مي‌توانيد از وابستگي خود و عزيزانتان به داروهاي مسكن جلوگيري كنيد. براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد آمپول پتيدين تا پايان اين مطلب با ما همراه باشيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه آمپول پتيدين مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265تماس بگيريد.

 

منبع : آمپول پتيدين | عوارض، نشانه ها و نحوه مصرف آن

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: آمپول پتيدين،
موضوع:
[ ۷ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۵۵:۵۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

تاتوره يك گياه خودرو از خانواده سيب زميني است كه با نام‌هاي مختلفي مثل طلانور، تاتوله، داتوره و بَقَم شناخته مي‌شود. ساقه‌هاي اين گياه شاخه زني فراوان دارد و برگ‌هاي بيضي شكل آن، دندانه دار و بدبو هستند. اين گياه، سمي است و به صورت فرآوري شده در صنايع دارويي استفاده مي‌شود. گياه تاتوره، سالانه باعث مرگ و مير عده زيادي مي‌شود. اين گياه به قدري خطرناك است كه حتي يكبار مصرف آن در مقادير بالا مي تواند باعث مرگ شود. با اين حال برخي از آن به عنوان يك داروي مخدر استفاده مي‌كنند، مصرفتاتوره منجر به توهم و لذت نيز مي‌شود. در اين مطلب بيشتر درباره گياه تاتوره توضيح مي‌دهيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه ترك اعتياد مي‌توانيد با مشاوران مركزمشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265تماس بگيريد.

 

منبع : تاتوره گياهي سمي يا ماده اي مخدر؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۷ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۴۲:۵۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

افسردگي بعد از ترك اعتياد يكي از مهم‌ترين چالش‌هايي است كه فرد پس از كنار گذاشتن مواد با آن مواجه مي‌شود. چرا كه اعتياد معمولاً ريشه‌هاي درون رواني دارد و بسياري از افراد براي فرار از حالات روحي ناخوشايند به آن پناه مي‌برند. در نتيجه افسردگي بعد از ترك مي‌تواند عامل خطري براي لغزش مجدد باشد. مواد اعتياد آور نه تنها در دوران مصرف مشكلات زيادي را براي فرد ايجاد مي‌كنند بلكه ممكن است مدت‌ها پس از ترك نيز او را درگير مشكلات جسماني و رواني مانند اضطراب ، استرس و افسردگي نگه دارند. از بين رفتن اين عوارض جانبي، به گذشت زمان و مراجعه به متخصص نياز دارد. در اين مقاله به توضيحاتي در مورد  پيامدها ، علائم و درمان افسردگي پس از ترك اعتياد خواهيم پرداخت.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه افسردگي بعد از ترك اعتياد مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت با شماره 9099075228 و از تهران با شماره  9092305265 تماس بگيريد. 

 

منبع : افسردگي بعد از ترك اعتياد و درمان آن

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۷ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۲۸:۵۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

در گذشته زندگي كردن با خانواده همسر مشكل بزرگي نبود و اكثر خانواده‌ها و زوج‌هاي جوان با اين موضوع موافقت مي‌كردند. خانه‌هاي حياط دار قديمي را يادتان هست؟ اما با گذشت زمان و تغيير نگرش جوانان در طي نسل‌ها، اين موضوع تبديل به مشكل چالش‌برانگيزي شده است. حالا ديگر بيشتر زوج‌ها ترجيح مي‌دهند در آپارتماني جدا زندگي خود را به صورت مستقل شروع كنند، ولي ممكن است به دلايلي، مجبور به زندگي با خانواده همسر شوند. اين مشكل ريشه در باورهاي غلط زوجين و خانواده ها از يكديگر دارد. با وجود اين باورهاي اشتباه، مشكلات كوچك بسيار بزرگ تلقي مي شوند و زندگي كردن سخت مي شود. در ادامه مقاله به بررسي راه هاي درست و غلط برخورد با خانواده همسر مي‌پردازيم. اگر شما هم با چنين انتخابي روبرو هستيد بهتر است از مشاوره خانواده براي حل اين مشكل كمك بگيريد. روانشناس براي همين موارد در كنار شماست. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه زندگي با خانواده همسر مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : زندگي با خانواده همسر | چند ترفند براي برقراري صلح

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: زندگي با خانواده همسر،
موضوع:
[ ۷ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۴۷:۲۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

خانواده هاي تركيبي يا ناتني چه تفاوتي با خانواده معمولي دارند؟خانواده‌هاي تركيبي از پدر و يا مادري ناتني تشكيل مي‌شوند. در چنين خانواده‌هايي تمام اعضاي خانواده با چالش‌ها و مشكلاتي مواجه مي‌شوند كه نياز به بررسي و شناسايي دارند تا بتوانيد به راحتي براي آن‌ها راه‌حل‌هايي پيدا كنيد و به سمت ايجاد خانواده‌ سالم حركت كنيد. در چنين خانواده‌هايي ممكن است كودكان ضربه روحي فراواني بخورند؛ به همين دليل پدر و مادر بايد توجهات كافي نسبت به آنها داشته باشند. البته نبايد محبت و توجه والدين به گونه اي باشد كه كودك موقعيت‌اش سو استفاده كند. علاوه بر تمام مشكلات خانواده هاي تركيبي مزيت‌هايي را نيز دارا هستند كه در ادامه به آنها پرداخته‌ايم. براي كسب آگاهي بيشتر از مشكلات خانواده‌هاي تركيبي با ما همراه باشيد. براي مشورت در اين زمينه مي‌توانيد از مشاوره خانواده كمك بگيريد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه خانواده هاي تركيبي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : خانواده هاي تركيبي (ناتني) چه مسائلي دارند؟

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۶ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۵۴:۱۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا مي‌دانيد عرق كاسني چيست و چه خواصي دارد؟ كاسني گياه دارويي بسيار مهمي است كه اگر به حد اعتدال مصرف شود، فوايد بسيار زيادي براي بدن دارد. كاسني منبعي سرشار از منيزيم، روي، منگنز، كلسيم، فوليك و ويتامين‌هاي مختلف است كه براي سلامت انسان بسيار مهم هستند. از فوايد عرق كاسني مي‌توان به ضد سرطان بودن، تقويت قلب، افزايش ميل جنسي، تقويت گوارش و غيره اشاره كرد. البته مصرف بيش از حد كاسني در برخي افراد مانند زنان باردار با مشكلاتي همراه است و توصيه مي‌شود كه براي مصرف با پزشك مشورت شود. در ادامه مقاله به بررسي كامل خواص عرق كاسني مي‌پردازيم. براي داشتن يك خانواده سالم توجه به موارد مفيدي چون عرقيجات سنتي مهم است. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه خواص گياهان دارويي مي توانيد با مشاوران مركزمشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : خواص عرق كاسني چيست؟ (راهنماي كامل)

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: خواص عرق كاسني چيست؟،
موضوع:
[ ۶ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۳:۵۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

كنترل اضطراب چگونه ممكن است؟ اضطراب، ترس و دلهره‌‌ي بي‌دليل و يا ناشي از اتفاقات و وقايع پيش‌رو است. بسياري از مواقع افراد آينده را به طور وحشتناكي پيش‌بيني مي‌كنند و همين موضوع سبب بروز اضطراب‌هاي دائم و گاه بي‌مورد مي‌شود. علائمي همانند بالا رفتن تپش قلب، عدم تمركز در كار و تحصيل، اختلالات خواب و بدخُلقي با خانواده، دوستان و همكاران در به خطر انداختن سلامت جسمي و روحي آن‌ها نقش دارد. ابتدا بايد منشا اضطراب خود را بيابيد. اگر موفق به اين كار نشديد و اضطراب‌‌هاي مداومي را تجربه مي‌كنيد از مشاور روانشاس كمك بگيريد. بعد از آن بايد به فكر درمان اضطراب و كنترل آن باشيد. روش‌هاي زير به شما كمك مي‌كند تا به ميزان زيادي اضطراب خود را كنترل كنيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه كنترل اضطراب مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : كنترل اضطراب | چند روش كاربردي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كنترل اضطراب،
موضوع:
[ ۶ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۱:۰۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا نشانه هاي اعتياد به حشيش را مي دانيد؟ آيا از عوارض اعتياد به حشيش آگاهي داريد؟ يكي از مواد توهم زا كه امروزه مصرف آن رواج دارد حشيش است. طبق آمار سازمان مواد مخدر آمريكا 140 ميليون نفر در جهان اعتياد به حشيش دارند؛ بيشترين مصرف حشيش در بين جوانان و نوجوانان در سنين 18 تا 30 سال است. بر اساس آمار منتشر شده توسط سازمان هاي داخلي در ايران نيز حدود 325 هزار معتاد در كشور وجود دارد كه 6 درصد از اين افراد، معتاد به حشيش هستند. از اسامي ديگر حشيش مي توان به گراس، بنگ، تنب هندي و... اشاره كرد. در اين مقاله به شرح نشانه هاي اعتياد به حشيش و عوارض اعتياد به آن مي پردازيم. براي دريافت مشاوره آنلاين مي توانيد در كانال تلگرام مشاوره ترك اعتياد حامي هنر زندگي عضو شويد.

 

براي مشاوره در زمينه تشخيص و ترك اعتياد مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : علائم و نشانه هاي اعتياد به حشيش | پيامد ها و عوارض اعتياد به حشيش

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۶ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۴۶:۱۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

بسياري از افرادي كه درگير اعتياد هستند، ترك اعتياد در خانه را به ساير روش‌ها ترجيح مي‌دهند. علت اين امر اين است كه درمان‌هاي بستري يا ساعات طولاني بودن در مراكز ترك اعتياد براي افراد وقت‌گير و يا هزينه‌بر است. هم‌چنين برخي از مراكز نظيركمپ‌هاي ترك اعتياد از روش‌هاي سختگيرانه اي نظير بستن فرد به تخت استفاده مي‌كنند كه منجر به ايجاد ترس و وحشت فرد نسبت به ترك مي‌شوند.  به همين دليل بسياري از مصرف كنندگان مواد به دنبال روش‌هاي آسان‌تر و ترك اعتياد در خانه هستند. اگر در جست و جوي روش‌هاي آسان ترك اعتياد هستيد، ما در ادامه اين مقاله به توضيحات بيشتري در مورد ترك اعتياد در خانه اشاره خواهيم كرد. براي كسب اطلاع بيشتر مي‌تونيد در كانال مشاوره ترك اعتياد عضو شويد. براي ترك اعتياد موفق، وجود مشاوري باتجربه در كنار شما لازم است. 

 

براي دريافت مشاوره در زمينه ترك اعتياد در خانه مي‌توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره  9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : ترك اعتياد در خانه | ۳ روش برتر

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ترك اعتياد در خانه،
موضوع:
[ ۶ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۳۴:۳۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر