مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

انواع سبك هاي دلبستگي در كودكان كدام اند؟ ارتباط نوزاد با مادر يا مراقب اوليه، بستري را فراهم مي‌كند كه نحوه تعامل نوزاد با جهان پيرامونش را مشخص مي‌كند. اگر اين رابطه درست شكل بگيرد، كودك مي تواند به دنيا اعتماد مي‌كند و فكر مي‌كند كه دنيا جاي خوبي ست. اما اگر اين ارتباط با مراقب به صورت نادرست شكل بگيرد، ديد كودك نسبت به دنيا همراه با بدبيني مي‌شود و جهان را محلي ناامن مي‌پندارد. همچنين دلبستگي ناايمن، اثر مخرب بر روابط كودك با ديگران در سال‌هاي آينده بر جاي مي‌گذارد. اما اين ارتباط اوليه با مراقب چگونه شكل مي‌گيرد؟ چه عواملي بر آن تاثير گذار است؟ و چگونه مي توان اين رابطه را به بهترين شكل ايجاد كرد؟ با ما همراه باشيد تا در ادامه اين مقاله به اين پرسش‌ها پاسخ دهيم.

 

 براي دريافت مشاوره در زمينه دلبستگي كودكان و نحوه تعامل مناسب با كودكان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : دلبستگي در كودكان | انواع و سبك هاي دلبستگي كودكان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: دلبستگي در كودكان،
موضوع:
[ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۶:۰۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

هورمون كورتيزول يا هورمون استرس به نوعي هورمون هشياركننده مي باشد. اين هورمون در شب كاهش مي يابد تا بدن در حالت استراحت قرار بگيرد و هنگام صبح افزايش مي يابد تا بدن هوشيار شود. اما كورتيزول بيش از حد در بدن سبب بي خوابي، اضطراب، خستگي و سندروم روده تحريك پذير مي شود. بسياري از افراد به محض احساس استرس، با هر روشي مي خواهند آن را كاهش داده و از بين ببرند. در اين شرايط شاهد استفاده از روش هاي ناكارآمدي هستيم كه تنها براي مدت كوتاهي اثر مثبت دارند، اما در طولاني مدت نه تنها مفيد نيستند بلكه آسيب هاي بيشتري را به فرد وارد مي كنند. خوشبختانه روش ها مختلفي براي كاهش استرس وجود دارد. شما مي توانيد براي اطلاع از كاركرد كورتيزول، فوايد، پيامدهاي منفي و راه هاي كاهش آن در ادامه اين مطلب با ما همراه باشيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه هورمون كورتيزول مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : هورمون كورتيزول | پيامدهاي منفي و راه هاي كاهش هورمون استرس

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: هورمون كورتيزول،
موضوع:
[ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۵۲:۳۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

همسرداري براي آقايان در واقع به نحوۀ رفتار و ارتباط با همسر اشاره دارد. بسياري از رفتارهاي اشتباهي كه زوجين در زندگي مشترك مرتكب مي‌شوند ناشي از عدم شناخت دقيق آن‌ها از نحوه برخورد با جنس مخالف است. همسرداري براي آقايانبيشتر با شناخت تفاوت‌هاي رفتاري، روحي و رواني زنان و يادگيري روش‌هاي ارتباطي شناخته مي‌شود. بسياري اعتقاد دارند كه اصطلاح شوهرداري و همسرداري مختص زنان بوده و اين تنها زنان هستند كه وظيفه حفظ خانواده را به عهده دارند. حال آن كه اگر نقش مردان در اين زمينه بيشتر نباشد، كمتر نيست. مردان نيز بايد براي سلامت خانواده و آرامش رواني همسر خود تلاش كنند. شايد هدف بسياري از مردان در زندگي زناشويي همين باشد، اما استفاده از روش‌هاي غلط در ارتباط با همسرشان به رابطه آن‌ها آسيب‌هاي جبران ناپذيري وارد مي‌كند. در ادامه نكاتي درباره همسرداري براي آقايان اشاره كرده ايم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه همسرداري براي آقايان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : همسرداري براي آقايان | آن چه كه مردان بايد بدانند

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: همسرداري براي آقايان،
موضوع:
[ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۴۵:۰۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

13 اصول جهاني موفقيت در زندگي چه مي گويد؟ همه انسان‌ها، در جستجوي موفقيت در زندگي هستند و تقريبا زمان زيادي را صرف تلاش براي رسيدن به موفقيت مي‌كنند، ولي تنها برخي در اين مسير به كاميابي مي‌رسند. سوال اساسي اين است كه اين افراد چه اصولي را براي رسيدن به موفقيت رعايت مي كنند؟ تعريف واحدي در مورد موفقيت در زندگي وجود ندارد، ولي آنچه واضح است در مسير رسيدن به آن، فراز و فرودهاي فراواني وجود دارد. شرط پشت سر گذاشتن سختي ها و مشكلات، داشتن آگاهي و دانش كافي در مورد شرايط لازم براي رسيدن به موفقيت در زندگي است. در ادامه اين مقاله به بررسي 13 اصول جهاني موفقيت در زندگي و نقش آن در رسيدن به اهداف و رويا‌ها مي‌پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه راه هاي رسيدن به موفقيت در زندگي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : 13 اصول جهاني موفقيت در زندگي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۳۷:۴۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

كساني كه زندگي مشترك موفق دارند، داراي سلامت روان و جسمي بيشتري نيز هستند. يك زندگي زناشويي رضايت بخش، بهداشت روان شما را به ميزان زيادي بهبود مي بخشد، همچنين به شما كمك مي كند تا بتوانيد والدين بهتري براي فرزندان خود نيز باشيد. براي شاد بودن در كنار همسر و خانواده تان لازم است گام هايي در اين جهت برداريد. شايد زوج هايي را ديده باشيد كه هيچ مشكلي ندارند و هميشه از بودن در كنار يكديگر لذت مي برند. اما آيا واقعا اين زوج ها هيچ چالشي را با هم نگذرانده اند و هميشه همه چي بر وفق مرادشان بوده؟ چگونه توانسته اند چنين آرامشي را در كنار هم به دست آورده و آن را حفظ كنند؟ در ادامه اين مطلب به روش هايي براي رسيدن به يك زندگي مشترك موفق مي پردازيم.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه زندگي  مشترك موفق مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره ي 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : زندگي مشترك موفق | راه هاي ساختن يك زندگي مشترك موفق

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: زندگي مشترك موفق،
موضوع:
[ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۲۶:۲۸ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

هر چه زودتر آموزش اخلاق به كودكان خود را شروع كنيد، نتيجه بهتري خواهيد گرفت. اخلاقيات براي هر فردي چه بزرگ و چه كوچك مهم است. برخي والدين تصور مي كنند كه تربيت و اخلاق در كودكان را بايد از زماني كه مدرسه مي روند اموزش داد، چرا تا قبل از آن، مفهوم اخلاقيات را نمي توان به آن ها آموزش داد. در صورتي كه كودكان را مي توان از همان دوران نوپايي و خردسالي اخلاقيات را آموزش داد و ارزش هاي اساسي را در آن ها نهادينه كرد. براي اين كار بهتر است حتي در سنين 3 تا 5 سالگي بيشتر به انتقال چنين مواردي توجه كنيد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه آموزش اخلاق به كودك ميتوانيد با مشاوران مركز روان شناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۸ و از تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۲۶۵تماس بگيريد.

 

منبع : آموزش اخلاق به كودكان تا 10 سالگي

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۰۶:۳۷ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

افسردگي در بارداري يكي از خطراتي است كه سلامت روان مادران را تهديد مي كند. عوامل بسياري نظير تغييرات هورموني، افزايش تحريك پذيري، حساسيت و وجود استرس هايي در مورد سلامت كودك، سختي هاي زايمان و... مادران را نسبت به افسردگي بارداري آسيب پذير مي كند. مراقبت از سلامت روان مادر به اندازۀ سلامت جسم او در اين دوره حائز اهميت است. چرا كه افسردگي مادر بر مراقبت او از خودش، نحوه ارتباط با كودك، سبك فرزندپروري و تربيت او نيز تاثير گذار است. اگر دوران بارداري خود را سپري مي كنيد و متوجه تغييرات خلقي در خود شده ايد، با مطالعه اين مقاله مي توانيد براي حل آن گام برداريد.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه افسردگي در بارداري مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : افسردگي در بارداري | عوارض و آثار افسردگي مادر بر كودك

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: افسردگي در بارداري،
موضوع:
[ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۶:۵۶:۳۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) چيست؟ در زندگي روزمره، ممكن است با حوادث طاقت فرسا، ترسناك و خارج از كنترل روبرو شويد. اختلالات هيجاني كه بعد از حملات و جراحت جسماني (به خصوص تجاوز)، تصادف، حوادث طبيعي يا فقدان و سوگ ناگهاني عزيران تجربه مي كنيد، اختلال استرس پس از ضربه گفته مي شود. البته همه افراد در شرايط مشابه، مستعد بروز اختلال استرس پس از سانحه نيستند؛ زماني كه فشار رواني ناشي از اين اتفاقات بيش از اندازه ي تحمل تان باشد و راهكارهاي مقابله اي تان پاسخگو نباشند، اين آسيب پديد مي آيد. پيامدهاي ناشي از اين اختلال آنقدر جدي هستند كه سازگاري اجتماعي و عملكردي تان را مختل مي كند، پس تشخيص و درمان بيماري كمك مي كند به روند عادي زندگي تان بازگرديد. در ادامه مقاله به بررسي اختلال استرس پس از آسيب، علائم، علل و راهكار هاي درماني آن مي پردازيم.

 براي دريافت مشاوره در زمينه تشخيص و درمان استرس پس از سانحه (PTSD) مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) | علائم و نحوه درمان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۱:۳۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

اختلالات تجزيه اي، به اختلالاتي اشاره دارد كه ويژگي مشترك آن‌ها از دست دادن دوره اي هويت فردي است، در اين شرايط، فرد هوشياري خود را نسبت به واقعيت خود، عاطفه، حافظه و يا كاركردهاي حسي- حركتي اش از دست مي‌دهد. ممكن است شما هم حالاتي از گسست را تجربه كرده باشيد، چرا كه اختلالي شايع است كه بسياري پس از يك رويداد استرس زا مانند تصادف با آن روبرو مي‌شوند. همچنين زمان‌هايي كه بسيار خسته ايد مثلا هنگامي كه تمام شب را براي مطالعه امتحان فردا بيدار مانده باشيد، درجاتي از گسست يا تجزيه را تجربه مي كنيد. گاهي احساس واقعي نبودن، آنقدر ترسناك و شديد است كه در كاركرد بهنجارتان سايه مي‌اندازد. از آنجايي كه اختلالات تجزيه اي با ساير آسيب‌هاي رواني مانند اضطراب، مشكلات خلقي و اختلالات شخصيت همراه مي‌شود استفاده از مشاوره روانشناسي جهت تشخيص و درمان به موقع اهميت دارد.

 براي مشاوره در زمينه تشخيص و درمان اختلالات تجزيه اي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 

منبع : اختلالات تجزيه اي | انواع و نحوه درمان اختلالات گسستي

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: اختلالات تجزيه اي،
موضوع:
[ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۵۵:۲۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

بازتاب پرش زانو از جمله بازتاب هايي ست كه از نوزادي با فرد همراه است، اغلب بازتاب هاي نوزادان از بين مي رود، اما پرش زانو در بزرگسالان نيز ديده مي شود. بازتاب ها فعاليت هاي خودكار و غير ارادي هستند كه بدون اختيار و آگاهي انسان انجام مي شوند. فعاليت بازتاب ها از طريق مدارهاي عصبي نسبتا ساده صورت مي گيرد. تشديد يا تضعيف آن ها مي تواند نشانۀ ابتلا به بيماري هاي عصبي باشد. به همين منظور براي تشخيص اختلالات عصبي و همچنين براي تعيين ميزان هوشياري افراد، وضعيت بازتاب ها در او بررسي مي شود. در ادامه ي اين مقاله به توضيحات بيشتري در مورد اين بازتاب پرش زانو خواهيم پرداخت.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه بازتاب پرش زانو توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.

 
منبع : بازتاب پرش زانو | اهميت و نحوه بررسي پرش زانو

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: بازتاب پرش زانو،
موضوع:
[ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۴۸:۱۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر