مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي
هنر زندگي اولين سامانه مشاوره روانشناسي تخصصي كشور با مجرب ترين مشاوران روانشناسي پاسخگوي سوالات و مشكلات شما در زمينه هاي مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربيت كودك ، جوانان ، مهارت هاي ارتباطي ، ترك اعتياد ، مشاوره روانشناسي ، روان درماني و ... مي باشد. به اميد زندگي شاد و سالم براي يكايك مردم ايران...

جنون يا روان پريشي (phychos) مجموعه‌اي از علائم و وضعيت رواني غيرطبيعي است كه در آن ارتباط فرد مبتلا با واقعيت قطع مي‌شود. علائمي چون هذيان و توهم در اغلب انواع جنون وجود دارند. فرد مبتلا به جنون چيزهايي را مي‌بيند و مي‌شنود كه واقعا وجود ندارند و تحت تاثير اين توهم‌ها دست به كارهاي عجيبي مي‌زند. روان پريشي انواع گوناگون دارد كه دسته‌اي از اختلالات رواني همچون اختلال دوقطبي و اسكيزوفرني را در برمي‌گيرد. با شناخت انواع جنون و اختلالات روان‌پريشي مي‌توانيد گامي موثر در جهت درمان آن برداريد. براي كسب اطلاعات بيشتر از ديگر اختلالات رواني كليك كنيد.

منبع: جنون

براي دريافت مشاوره در زمينه جنون مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: جنون،
موضوع:
[ ۶ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۸:۰۶:۵۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

داروي پرفنازين (Perphenazine) با نام تجاري Trilafon، يكي از داروهاي دسته ضد سايكوز يا ضد روانپريشي مي باشد كه معمولا به صورت قرص و با مصرف دهاني تجويز مي شود. اين دارو به دليل ساختار و اثرات قوي آن، فقط بايد طبق تجويز پزشك و براي موارد بيماري استفاده شود. هر گونه مصرف بدون تجويز و يا توصيه آن به ديگران، مي تواند عوارض خطرناكي مثل ايست تنفسي و كما به همراه داشته باشد. قطع ناگهاني آن نيز بايد حتما تحت نظر پزشك صورت بگيرد. در ادامه نحوه مصرف، عوارض و تداخلات دارويي شرح داده شده است.

منبع: داروي پرفنازين

براي دريافت مشاوره در زمينه داروي پرفنازين مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: داروي پرفنازين،
موضوع:
[ ۶ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۴:۳۵:۳۵ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

داروي تري فلوپرازين يكي از داروهاي ضد روان پريشي است كه اغلب براي كنترل و كاهش علائم سايكوز (توهم و هذيان) در درمان اسكيزوفرني به كار مي‌رود. گاه با وجود عوارضِ دارو، پزشك مزاياي آن را بيشتر دانسته و قطع دارو را لازم نمي‌بيند. بنابراين بدون مشورت متخصص هرگز دارو را به طور خودسرانه قطع نكنيد. اگر بيمار نتواند از تري فلوپرازين استفاده نمايد پزشك داروي ديگري را جايگزين خواهد كرد. با آگاهي از  كاربرد، نحوه مصرف، عوارض و تداخلات دارويي با تري فلوپرازين مي‌توانيد اثربخشي آن را افزايش دهيد. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه داروهاي اعصاب و روان كليك كنيد.

منبع: داروي تري فلوپرازين

براي دريافت مشاوره در زمينه داروي تري فلوپرازين مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: داروي تري فلوپرازين،
موضوع:
[ ۶ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۴:۲۵:۰۳ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آرامش در زندگي چگونه به دست مي‌آيد؟ آرامش كلمه‌اي است كه امروزه به آرزويي دست نيافتني براي اكثر انسان‌ها تبديل شده‌است. پيشرفت‌هاي روز افزون عصر حاضر، زندگي را براي افراد راحت‌تر كرده است اما به همان ميزان آرامش را از ذهن‌ها دور كرده‌است. اينكه چگونه آرامش داشته باشيد تا حد زيادي به باورها و شيوه زندگي خود شما بر مي‌گردد. دنياي امروز و مشغله‌هاي آن استرس‌ها و نگراني‌هاي جديدي براي ما ايجاد كرده است. اما بايد به اين نكته توجه كرد كه داشتن آرامش شرط اساسي براي رسيدن به شادي و موفقيت در زندگي است. پس اهميت دارد راه‌هاي رسيدن به آن را بياموزيد.

منبع: آرامش 

براي دريافت مشاوره در زمينه آرامش  مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: آرامش،
موضوع:
[ ۶ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۴:۱۴:۴۱ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا مي دانيد درمان قطعي وسواس فكري شديد چيست؟ همه افراد ممكن است گاهي به دلايل مختلف افكاري را در ذهنشان تجربه كنند كه برايشان قابل درك نباشد و از داشتن آنها بترسند يا خجالت بكشند اما زماني اين افكار به وسواس فكري تبديل مي شوند كه حالت اجبار به خود بگيرند و فرد خود را موظف بداند كه بايد به آن ها عمل كند و جزئي از زندگي فرد بشود. اختلال وسواس فكري از زير مجموعه اختلالات اضطرابي است. اگر فرد به اختلال وسواس مبتلا باشد بهتر است از يك درمانگر كمك بگيرد. اختلال وسواس نياز دارد كه فرد اختلال خود را بپذيرد و با درمانگر همكاري لازم را داشته باشد. خود درماني ممكن است تنش فرد را افزايش دهد پس اگر اختلال وسواس فرد شديد باشد بهتر است به خود درماني نپردازد. براي اطلاع از مشاوره تلفني وسواس كليك كنيد.

منبع: درمان قطعي وسواس فكري شديد

براي دريافت مشاوره در زمينه درمان قطعي وسواس فكري شديد مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۵ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۵:۳۹:۵۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

در رابطه جنسي از زمان شروع نوازش تا زماني كه ارضا در مردان رخ دهد، نياز به طي مراحلي براي به ارگارسم رسيدن است. زنان نيز براي آن كه همسرشان از رابطه لذت كافي را ببرند بايد كارهايي را انجام دهند. ناآگاهي زوجين از تفاوت‌ها و نيازهاي يكديگر باعث مي‌شود هر دو طرف نتوانند يك رابطه لذت بخش را تجربه كنند كه اين مسئله تاثيرات خود را بر تمام جنبه‌هاي زندگي افراد مي‌گذارد. تظاهر به ارگاسم دروغين از جانب مردان نيز راحت‌تر رخ مي‌دهد، چراكه ظاهرا انزال و ارگاسم در مردان تفاوتي ندارد. با اين حال باتوجه به اهميت اين موضوع در ادامه قصد داريم درباره چرخه به ارگاسم رسيدن مردان صحبت كنيم پس همراه ما باشيد.

منبع: ارضا شدن مردان

براي دريافت مشاوره در زمينه ارضا شدن مردان مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ارضا شدن مردان،
موضوع:
[ ۵ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۵:۱۶:۵۴ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

آيا مي دانيد مزاياي مشاوره فردي چيست؟ از دير باز تا كنون افراد براي راهنمايي گرفتن در موضوعات مختلف، از افراد ديگري كمك مي گرفتند. اين راهنمايي گرفتن از انسان هاي آگاه، امروزه با عنوان مشاوره گرفتن از افراد واجد شرايط مشاوره دادن، انجام مي گيرد. مشاوره در زندگي مدرن امروزي مي تواند بر روند بهبود زندگي افراد بسيار اثر گذار باشد. با پيشرفت فناوري و تسريع كار هاي بشر، مشكلاتي براي انسان ها به وجود آمده است و موجب بروز برخي از بيماري ها و ناراحتي هاي رواني و تضعيف روابط و ارزش هاي انساني گرديده است كه نياز به مشاوره را چند برابر مي كند. در ادامه به بررسي كامل مزاياي مشاوره فردي مي پردازيم.

منبع: مزاياي مشاوره فردي

براي دريافت مشاوره در زمينه مزاياي مشاوره فردي مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مزاياي مشاوره فردي،
موضوع:
[ ۵ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۵:۰۳:۱۹ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

لورتا نوروفيدبك چيست؟ نوروفيدبك يك روش درماني است كه در آن با ثبت امواج الكتريكي مغز و دادن بازخورد تلاش مي شود تا خود تنظيمي در مغز به وجود آيد. لورتا نوروفيدبك روشي عميق تر نسبت به نوروفيدبك مي باشد و بخش وسيع تري از مغز را پوشش مي دهد. با توجه به نيار افراد نسبت به اين گونه روش هاي درماني و عدم اطلاع آن ها از مزايا و معايب اين روش ها، لازم است كه افراد آگاهي خود را در اين زمينه افزايش دهند. در ادامه به بررسي لورتا نوروفيدبك و مزايا و معايب آن مي پردازيم.

منبع: لورتا نوروفيدبك چيست ؟

براي دريافت مشاوره در زمينه لورتا نوروفيدبك چيست ؟ مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: لورتا نوروفيدبك چيست ؟،
موضوع:
[ ۵ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۴:۴۱:۵۰ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

qeeg چيست ؟ مغز يكي از پيچيده ترين و در عين حال مهمترين اعضاي بدن انسان مي باشد. كنترل رفتار هاي ارادي و غير ارادي، قدرت تفكر و قدرت تصميم گيري و به عبارتي همه فعاليت هاي بدن زير نظر مغز انجام مي‌ شود. پس شناخت مغز مهم ترين اتفاق ممكن براي علم پزشكي و بشريت است زيرا بيماري هاي كه ناشي از از مشكلات مغزي هستند تاثيرات زيادي روي سلامت فرد و جامعه گذاشته و مي تواند مشكلات بسيار زيادي را به وجود بياورد. با پيشرفت علم توانايي بشر براي شناخت مغز بيشتر شده است و ابزارهاي پزشكي به كمك پزشكان آمده اند تا با تشخيص ساختار و كاركرد مغز به درمان بهتر بيماران مغزي كمك كند. يكي از اين ابزار qeeg يا نقشه برداري رنگي مغز مي باشد كه در اين مقاله به تفصيل درباره آن توضيح كنيم.

منبع: QEEG چيست؟

براي دريافت مشاوره در زمينه QEEG چيست؟ مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: QEEG چيست؟،
موضوع:
[ ۵ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۴:۲۱:۱۶ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]

شربت اپيوم تينكچ ر(opium tincture) يكي از مشتقات ترياك است كه موارد مصرف متعددي دارد. اين شربت اخيرا توسط مركز ملي مطالعات اعتياد به عنوان داروي نگه دارنده ترياك (افيون) مورد استفاده قرار مي گيرد و به دليل اينكه به صورت مستقيم از خود افيون (ترياك) به دست مي آيد، عوارض كم تري نسبت به داروهاي صنعتي كه مواد افزودني در آن ها به كار رفته است دارد. در ادامه اين مقاله به بررسي كامل شربت اپيوم تينكچر مي پردازيم پس تا انتهاي مقاله همراه ما باشيد. براي كسب اطلاعات در زمينه مشاوره ترك اعتياد كليك كنيد.

منبع: شربت اپيوم تينكچر

براي دريافت مشاوره در زمينه شربت اپيوم تينكچر مي توانيد با مشاوران مركز مشاوره روانشناسي حامي هنر زندگي از طريق تلفن ثابت از كل كشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگيريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: شربت اپيوم تينكچر،
موضوع:
[ ۵ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۴:۰۶:۴۲ ] [ هنر زندگي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر